Burleska - hravá a sexy!

13.08.2014 18:36

kurz burlesky pro ženy, burlesque for womenNový kurz Burlesky (Burlesque) je určený speciálně pro dámy, které se chtějí naučit tančit sólové variace plné ladných a energických sexy ženských pohybů, které upoutají pozornost. Budeme se učit tančit na podpatcích, naučíme se, jak získat pozornost diváků, jak vypadat sebevědomě a přitom stále elegantně žensky. A občas zapojíme i rekvizity jako židli nebo vějíř. A hlavně by nás to mělo bavit!! :-)

Ano, budeme sexy, ale nebojte se, nepůjdeme za hranici vulgárnosti jako např. twerk. Nebudeme se ani svlékat jako ve strip show. Na sebe si můžete vzít cokoli pohodlného, v čem se budete cítit dobře a co zdůrazní křivky vašeho těla - některá si vezme korzet, některá obyčejné tričko, někdo sukni nebo minišaty s výstřihem, záleží na vás. Doporučujeme podpatky, budete na nich vypadat o 1000% lépe. Pokud si nejste na podpatcích zatím moc jistá, tak se všechno postupně naučíte :-) 


Více o tom, co se budeme na kurzu učit, najdete zde: http://www.dancersclub.cz/tanecni-kurzy/burlesque/

 

Burleska - burlesque, kurz burlesky

 

Kontakt

DANCERS' CLUB - Taneční škola / dance school, tanec / dancing, taneční kurzy / dance courses, soukromé lekce tance / private dance lessons, pronájem tanečních sálů / dance room rentals
ADRESA / ADDRESS:
Koněvova 19
budova Sokolu Žižkov 2. patro / building of Sokol Žižkov 2nd floor
130 00 Praha 3 / Prague 3

Bus 136, 175, 207 na zastávku / to the stop Rokycanova

Parkování zdarma v oranžové zóně po 18:00 a o víkendech. / Parking for free in the orange zone after 6 pm and on weekends.

Více na http://www.dancersclub.cz/kontakty-spojeni-mhd/
info@dancersclub.cz